Divadla a akce

Na pokračování divadelních představení pro děti se můžete těšit opět od září 2022. Sledujte program na těchto stránkách.

Neděle
02. 10.
14:30

Jak to bylo pohádko? - divadlo Rolnička

Představení pro nejmenší diváky s verši Františka Hrubína. Čtyři veršované pohádky z knihy „2 x 7 pohádek“ ( O chytrém Budulínkovi, O veliké řepě, Kuřátko v obilí, Zvířátka a loupežníci).
Neděle
09. 10.
14:30

O červené Karkulce - divadlo Bořivoj

Klasické pohádkové představení v loutkovém - maňáskovém provedení. A dvě „vyzrálé“ herečky, které prožívají příběh Karkulky – každá ovšem trochu jinak.
Neděle
16. 10.
14:30

Birlibán - divadlo A Šmytec

Kouzelné příběhy chlapce předškolního věku, který umí zlobit jako všechny naše děti a který se cestou do pohádkového městečka Maňáskova napraví.
Neděle
23. 10.
14:30

Sůl nad zlato - divadlo Matky Vackové

Jeden král, tři princezny, stále zvědavý Kašpar a odvěká volba – kterou zvolit příští královnou? A věčná otázka je sůl, stejně jako odvaha tak bezcenná?
Neděle
30. 10.
14:30

Vodník pan Pivoda vypráví - divadlo Apropo

Pohádka sestavená z pražských vodnických pověstí. Vodník pan Pivoda vezme výuku ve vodnické škole za vodníka Josefa a přinese s sebou svoji sbírku hrníčků.
Neděle
06. 11.
14:30

O Smolíčkovi - divadlo Matky Vackové

Smolíček byl malý hošík a byl u jednoho jelena, který měl zlaté parohy. Jelen chodíval na pastvu a vždycky když odcházel, přikazoval Smolíčkovi, aby zavřel a nikoho nepouštěl.
Neděle
13. 11.
14:30

Pohádky pana Pohádky - divadlo KK

Vtipné zpracování známých pohádek O Budulínkovi a O Červené Karkulce zkušeného autora Jiřího Středy.
Neděle
20. 11.
14:30

Hrnečku, vař! - divadlo Kejklíř

Šel jedenkráte kohoutek se slepičkou do lesa na oříšky. Kohoutek zobal neobyčejně rychle tak, aby všechny oříšky sezobal a na slepičku nic nezbylo. Však byl potrestán...
Neděle
27. 11.
14:30

Rychlé Šípy - divadlo Kaká

Zastavte se na chvíli s Mirkem, Jarkem, Jindrou, Červenáčkem a Rychlonožkou, s Rychlými šípy, chlapci statečnými, veselými, odvážnými a nadmíru podnikavými. Pojďte s nimi prožít jejich dobrodružství.
Neděle
04. 12.
14:30

Adventní kalendář - divadlo A Šmytec

Otevřeme postupně spolu s dětmi všechna okénka našeho Adventního kalendáře. Co asi ukrývají? S dětmi budeme vyprávět o starých vánočních zvycích, ozdobíme si stromeček a postavíme si krásný Betlém.
Neděle
11. 12.
14:30

Malý princ - divadlo Matky Vackové

S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této moderní pohádky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem.
Neděle
18. 12.
14:30

Vánoční koleda - divadlo Ilegumova divadelní společnost

"Ten lichvář Držgrešle, to vám byl takovej zlej člověk, chamtil, kolenovrt a nikdo ho neměl rád. Ale představte si, že loňské Vánoce ho navštívili tři vánoční duchové.
O životě - Hangár 19

Pořad o Kbelácích pro Kbeláky. Seznamte se s osobnostmi, kteří zde žijí, tvoří a nebo mají nějakou vazbu na Kbely.

Free Wifi Zone
crossmenu