Archiv akcí

Turnaj v síťových počítačových hrách v NCA

Oproti zvyku aktivního trávení času svolilo NCA, vzhledem ke komunitnímu charakteru akce, k pořádání turnaje v síťových hrách, které jsou mezi současnou mládeží velmi populární a v sobotu 21. 09. 2013 od 14:00 hostilo turnaj Prvního ročníku LYNX LAN TOUR 19, který se podařilo realizovat i díky sponzorské spolupráci kbelské prodejny ESCAPE IT Expert s.r.o.

Turnaj skládající se ze dvou nezávislých turnajů v různých počítačových hrách odstartoval ten v závodní hře Trackmania Nations. Tento turnaj byl naplněn do maximální kapacity a účastníci se proti sobě utkali na třech předem neznámých závodních tratích, přičemž na každé byl desetiminutový limit. Po odjetí těchto tří závodů organizátoři zprůměrňovali nejlepší časy, díky čemuž získali konečné pořadí.

Na druhý turnaj ve hře Call of Duty netrpělivě přešlapovaly desítky nedočkavých hráčů už od začátku turnaje. Celkem se zúčastnilo 8 týmů, které byly rozdělené do dvou základních skupin. V každé základní skupině se týmy utkaly systémem "každý s každým", což účastníkům zaručovalo, že si zahrají minimálně 3 zápasy. Tohoto turnaje se zúčastnili mimo jiné kromě kluků i dvě dívky. V základní skupině A byl jasným favoritem tým Jádro, který suverénně vyhrál všechny své zápasy. Z druhého místa do semifinálových duelů postoupil tým YES. V základní skupině B byly boje výrazně vyrovnanější a dokonce jsme se v této skupině dočkali i historicky první remízy v Call of Duty zápasu. Nakonec s plným počtem bodů postoupil tým Špenáti následovaný týmem CREW. Semifinálové duely se uskutečnily tradičním systémem první tým ze skupiny A proti druhému týmu ze skupiny B a opačně. Do finále se probojovaly týmy, které proti sobě nastoupily už v základní skupině a byly jimi Jádro vs YES. Tým Jádro i ve finále potvrdil své kvality a po zásluze vyhrál, když v celém turnaji neztratil jediný zápas. Navíc nejlepší fragger týmu si odnesl sponzorem darovaný monitor.

Bylo přislíbeno, že pro velký úspěch se podobná akce, zaměřená například na logické počítačové hry, může v NCA opakovat.
 
http://www.metropol.cz/zpravy/kultura/video-kbelsky-turnaj-v-pc-hrach/

O životě - Hangár 19

Pořad o Kbelácích pro Kbeláky. Seznamte se s osobnostmi, kteří zde žijí, tvoří a nebo mají nějakou vazbu na Kbely.

Free Wifi Zone
crossmenu