Archiv akcí

Rozloučení s prázdninami aneb The Candy Store Afternoon

Nízkoprahové centrum aktivit MČ Praha 19 uspořádalo pro kbelské teenagery opravdu cool rozloučení s prázdninami, a to v rámci akce, jenž se uskutečnila v sále Lidového domu Kbely v sobotu 7.9.2013 se od 16.00 hod.

Na začátek se představilo taneční studio Stream of dance, které vede Tomáš Sloupský, kde už malí kluci ve věku 5 a 8 let tancovali jako profesionálové ve stylu street dance. Následně taneční skupina ukázala kousek z choreografie s názvem „Viď Piňdo, že už taky nechceš králíka“ se kterou letos vyhráli titul Mistři ČR - Taneční skupina 2013 ve free stylu.

Pavel Dort pro změnu předvedl pár pěkných kousků na BMXu ve freestylu a několik dobrovolníků si mohlo vyzkoušet, jak se dá na takovém kole jezdit pomocí jedné nohy a předního kola, kdy Ti nejlepší od něj dostali i dárek.

Free Dance Studio nám pro změnu zatančilo ve stylu break dance a že se bylo na co dívat.

A jako třešničkou na dortu byl závěrečný koncert hulínské skupiny VSPH (Volné sdružení přátel hudby) - Absolutní vítěz Radegast líhně 2012, jejichž hudební styl kombinuje prvky popu, funky a rocku, nicméně široký repertoár zahrnuje i prvky reggae a blues. Šestice mladých kluků dokázala rozproudit sál nejen svými songy ale i šílenými kreacemi na pódiu.

 

 

O životě - Hangár 19

Pořad o Kbelácích pro Kbeláky. Seznamte se s osobnostmi, kteří zde žijí, tvoří a nebo mají nějakou vazbu na Kbely.

Free Wifi Zone
crossmenu