Kbelskou stezkou s malým aeronautem

Ahoj, já jsem AERO

Pokud byste se chtěli blíže seznámit s historií Kbel, pojďte se s námi vrátit v čase a na devíti zastávkách prozkoumat s malým pilotem Aerem nejen historii letectví. Hangár 19 pro Vás připravil cestu plnou zábavy a úkolů pro malé i větší děti.

Na Kbelské stezce Vás čekají zajímavé informace, otázky a razítka, které otisknete do palubního lístku. Ten si předem zakoupíte na recepci Městského úřadu Prahy 19 nebo u našich partnerů (Kbelský pivovar, Zastávka u Srubu a Cukrárna Avanti). Symbolický poplatek za palubní lístek činí 10,- Kč. Po jeho vyplnění a odevzdání, opět na recepci nebo u našich partnerů, obdrží každý účastník odznak pilota.

Pravidla Kbelské stezky:

  1. Kbelská stezka má 9 zastávek, které se nachází v městské části Praha Kbely a blízkém okolí. Před začátkem putování je potřeba si vyzvednout Palubní lístek, na který si následně budete razítkem potvrzovat splněné odpovědi, které se týkají letectví a Kbel.
  2. Palubní lístek lze zakoupit za symbolický poplatek 10,- Kč v otevíracích hodinách na recepci Městské části Praha 19 (pondělí a středa 8:00 – 18:00 hodin, úterý a čtvrtek 8:00 – 15:00 hodin, pátek 8:00 – 14:00 hodin), nebo u partnerů Kbelské stezky (Kbelský pivovar, Cukrárna Avanti, Zastávka u Srubu). Aktuální otevírací dobu partnerů stezky naleznete na jejich webových stránkách.
  1. Palubní lístek vás díky mapě provede po devíti stanovištích stezky. K tomuto lístku obdržíte i Knížku o kbelské historii. Tuto knížku můžete využít jako nápovědu při odpovědích na otázky, které naleznete na jednotlivých stanovištích.
  2. Stanoviště poznáte podle dřevěných stojanů a nástěnek s logem Hangáru 19. Na těchto zastávkách si nezapomeňte do Palubního lístku orazítkovat získání informace a odpovědi na otázku dle čísla jednotlivé zastávky. Kbelská stezka je otevřena a přístupná nepřetržitě.
  3. Za vyplněný a odevzdaný Palubní lístek získáváte odznak malého pilota Aera. Tuto odměnu si opět můžete vyzvednou na recepci Městské části Praha 19 nebo u partnerů Kbelské stezky (Kbelský pivovar, Cukrárna Avanti, Zastávka u Srubu). Na získání odměny máte nárok při získání alespoň 8 razítek do Palubního lístku.

 

Kbeská stezka Hangár 19

Hezkou zábavu a zážitky z cesty plné úkolů pro velké i malé přeje Hangár 19

Budeme rádi, pokud se o hezké zážitky z putování po Kbelské stezce podělíte s námi i s ostatními. Sdílejte své zážitky na fb nebo na Instagramu Hangáru 19 s označením #kbelskastezka.

 

Pokud máte nějaké přání, stížnosti či otázky, neváhejte se na nás obrátit na e-mailu koordinator@hangar19.cz.

Mapa Kbelské stezky zde.

Omalovánka aeronauta Aera ke stažení zde.

Kbelská stezka Hangár19
O životě - Hangár 19

Pořad o Kbelácích pro Kbeláky. Seznamte se s osobnostmi, kteří zde žijí, tvoří a nebo mají nějakou vazbu na Kbely.

Free Wifi Zone
crossmenu